KURUMSAL

Biz kim miyiz?

img

HAKKIMIZDA

ODAK, 2005 yılından itibaren , kalite, çevre ve iş güvenliği konularında danışmanlık, eğitim hizmetleri ve yönetim sistemleri belgelendirme hizmetleri sunmaktadır.

30 Haziran 2012 tarihinde yayınlanan İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası ile beraber Mart 2013 tarihi itibari Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak yetkilendirilerek ODAK OSGB Ortak Sağlık Güvenlik Birimi İş Güvenliği ve Eğitim Hizmetleri LTD.ŞTDİ. olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Bugün gelişmiş metodolojileri, çeşitli sektörlerde elde ettiği deneyimleri ve güçlü uzman ekibi ile ODAK Türkiye'nin önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır. Son üç yıldır ODAK'ın yeni işlerinin %60'ı eski müşterilerinden geldiğini göstermektedir. Bu istatistik bizim en önem verdiğimiz ve sevdiğimiz performans göstergesidir.

Kararlı daha iyiyi başarmak için hiç vazgeçmediğimiz şu temel prensipleri uygulamaktayız:

» Müşterilerimizin işlerine artı değer katmak,

» İnovatif, yaratıcı yaklaşımlar ve uygulanabilir çözümler üretmek,

» Müşterilerimize proaktif hizmetler ile bir adım önde olmak

» Üstlendiğimiz her işi en iyi şekilde gerçekleştirmek için hiçbir fedakârlıktan kaçınmamak,

» Müşterilerimizin gizliliğine daima özen göstermek.

Hizmetlerimizi yapılandırırken en önde tuttuğumuz unsur "Sonuç Odaklı Uygulama"dır. Bu yaklaşım verilen hizmetlerin sadece öneri ve raporlar ile kısıtlı olmasından çok, daha fazla bir katma değer yaratmaktadır.
img

VİZYON ve MİSYON

Vizyonumuz,

Yurtiçinde ve yurtdışında ulaşılan başarılı konumunu sürekli geliştirerek iş güvenliği hizmetlerinde Türkiye'de en iyi olmak, ileri uygulanabilen methodolojik bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosuyla, girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla "mükemmel hizmet şirketi olmak" tır.

Misyonumuz,

Uzmanlığımız, deneyimlerimiz ışığında özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerimizin iş ihtiyaçlarına birebir proaktif ve sonuc odaklı cevap veren çözümler geliştirmektir.

Adres

Mecidiyeköy Mah. Atakan Sok. No:7-9 K:5 D:21 Şişli - İstanbul

Telefon

+90 212 216 34 34
Fax:+90 212 216 34 32

Bizi Takip Edin!